20.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 20.07.2021г. от 17:30 часа, което ще се проведе в сградата на Общински съвет Пловдив, ул. „Авксентий Велешки“ № 20, ет. 3, Заседателна зала при следния дневен ред:

20.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 21.07.2021г. от 12:00 часа, което ще се проведе в сградата на Общински съвет Пловдив, ул. „Авксентий Велешки“ № 20, ет. 3, Заседателна зала при следния дневен ред:

15.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 15.07.2021г. от 17:30 часа, което ще се проведе в сградата на Общински съвет Пловдив, ул. „Авксентий Велешки“ № 20, ет. 3, Заседателна зала при следния дневен ред:

11.07.2021

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ

Във връзка с Решение № 445-НС от 10.07.2021г. на Централната избирателна комисия, приложено публикуваме списък с определениете 65 избирателни секции в 16 МИР - Пловдив, в които следва да се извърши преброяване на контролните разписки по реда на горното решение:

Номер на секция РИК Район Адрес на секция
162201006 16 ПЛОВДИВ град Централен НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКА ГИМНАЗИЯ БУЛ. РУСКИ №50
162201013 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ БУЛ. ВАСИЛ АПРИЛОВ №5
162201020 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ УЛ. БОЖИДАР ЗДРАВКОВ №3А
162201027 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ПЕТЪР БЕРОН УЛ. ГЕН. Д. НИКОЛАЕВ №46
162201034 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ПЕТЪР БЕРОН УЛ. ГЕН. Д. НИКОЛАЕВ №46
162201041 16 ПЛОВДИВ град Централен ПРОФ. ГИМНАЗИЯ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА БУЛ. ПЕЩЕРСКО ШОСЕ №26
162201048 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ ЦАР СИМЕОН ВЕЛИКИ УЛ. ЛУКА КАСЪРОВ №13
162201055 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ДУШО ХАДЖИДЕКОВ УЛ. АНТОН ПАПАЗОВ №18
162201062 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ УЛ. РОДОПИ №48
162201069 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ УЛ. РОДОПИ №48
162201076 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ДУШО ХАДЖИДЕКОВ УЛ. БОГОМИЛ №32
162201083 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ Л. КАРАВЕЛОВ-СГРАДА 1 УЛ. БРАНИСЛАВ ВЕЛЕШКИ №2
162201090 16 ПЛОВДИВ град Централен ОБЩИНСКИ ДЕТСКИ КОМПЛЕКС-ПЛОВДИВ БУЛ. ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ №193
162201097 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ГЕО МИЛЕВ УЛ. П. Р. СЛАВЕЙКОВ №1
162202004 16 ПЛОВДИВ град Източен ОУ ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ УЛ. ЛАНДОС №34
162202011 16 ПЛОВДИВ град Източен СОУ СИМОН БОЛИВАР УЛ. ПРЕСПА №1
162202018 16 ПЛОВДИВ град Източен СОУ СИМОН БОЛИВАР УЛ. ПРЕСПА №1
162202025 16 ПЛОВДИВ град Източен СОУ НАЙДЕН ГЕРОВ УЛ. КЕМЕРА №27
162202032 16 ПЛОВДИВ град Източен СОУ НАЙДЕН ГЕРОВ-НАЧАЛЕН КУРС УЛ. ВЪЗХОД №26
162202039 16 ПЛОВДИВ град Източен НУ КИРИЛ НЕКТАРИЕВ УЛ. ПРАВДА №17
162202046 16 ПЛОВДИВ град Източен ОУ ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ УЛ. БАТАК №57
162202053 16 ПЛОВДИВ град Източен ОУ ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ УЛ. БАТАК №57
162202060 16 ПЛОВДИВ град Източен ОУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ УЛ. РАЛИЦА №2
162202067 16 ПЛОВДИВ град Източен НУ ПЕТКО РАЧЕВ СЛАВЕЙКОВ УЛ. СЛАВЯНСКА №82
162203004 16 ПЛОВДИВ град Западен ОУ ЕЛИН ПЕЛИН УЛ. ГЕН. КОЛЕВ №42
162203011 16 ПЛОВДИВ град Западен ОУ ВАСИЛ ПЕТЛЕШКОВ БУЛ. ПЕЩЕРСКО ШОСЕ №131
162203019 16 ПЛОВДИВ град Западен СУ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ УЛ. ЯВОР №31
162203026 16 ПЛОВДИВ град Западен ОУ ДРАГАН МАНЧОВ УЛ. ЧЕМШИР №11
162203033 16 ПЛОВДИВ град Западен СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ БУЛ. ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ №1
162203040 16 ПЛОВДИВ град Западен СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ БУЛ. ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ №1
162204001 16 ПЛОВДИВ град Северен ФРЕНСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ УЛ. ВУК КАРАДЖИЧ №13А
162204008 16 ПЛОВДИВ град Северен ФРЕНСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ УЛ. ВУК КАРАДЖИЧ №13А
162204015 16 ПЛОВДИВ град Северен ОУ ПАНАЙОТ ВОЛОВ УЛ. ДИЛЯНКА №29
162204022 16 ПЛОВДИВ град Северен ОУ РАЙНА КНЯГИНЯ УЛ. ПОЛК. САВА МУТКУРОВ №40
162204029 16 ПЛОВДИВ град Северен ОУ РАЙНА КНЯГИНЯ УЛ. ПОЛК. САВА МУТКУРОВ №40
162204036 16 ПЛОВДИВ град Северен ОУ ДИМИТЪР ДИМОВ УЛ. ГЕН. КОТУЗОВ №2
162204043 16 ПЛОВДИВ град Северен НУ ХРИСТО БОТЕВ УЛ. ЗАЙЧАР №7
162204050 16 ПЛОВДИВ град Северен ПГ КИТ УЛ. НИКОЛА БЕЛОВЕЖДОВ №16
162204057 16 ПЛОВДИВ град Северен СУ ХРИСТО Г. ДАНОВ УЛ. АЛЕН МАК №1
162204064 16 ПЛОВДИВ град Северен СУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ УЛ. ОГРАЖДЕН №10
162204071 16 ПЛОВДИВ град Северен НУ ХРИСТО БОТЕВ УЛ. ЗАЙЧАР №7
162205005 16 ПЛОВДИВ град Южен СУ БРАТЯ МИЛАДИНОВИ УЛ. ТОДОР АЛЕКСАНДРОВ №14
162205012 16 ПЛОВДИВ град Южен СУ БРАТЯ МИЛАДИНОВИ-МАЛКА СГРАДА УЛ. ДАМЕ ГРУЕВ №60
162205019 16 ПЛОВДИВ град Южен НУ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ УЛ. ПРИЛЕП №2
162205026 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ ЯНЕ САНДАНСКИ УЛ. КИЧЕВО №2
162205033 16 ПЛОВДИВ град Южен СУ КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ УЛ. БУГАРИЕВО №28
162205040 16 ПЛОВДИВ град Южен СУ СВЕТИ КОНСТАНТИН КИРИЛ ФИЛОСОФ-МАЛКА СГРАДА УЛ ЧОРЛУ №20
162205047 16 ПЛОВДИВ град Южен СУ СВЕТИ КОНСТАНТИН КИРИЛ ФИЛОСОФ УЛ. ГЕОРГИ КОНДОЛОВ №44А
162205054 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ ДИМИТЪР ТАЛЕВ УЛ. КУЗМАН ШАПКАРЕВ №1
162205061 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ ДИМИТЪР ТАЛЕВ УЛ. КУЗМАН ШАПКАРЕВ №1
162205068 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ ДИМИТЪР ТАЛЕВ УЛ. КУЗМАН ШАПКАРЕВ №1
162205075 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ СТОЯН МИХАЙЛОВСКИ УЛ. КОНСТАНТИН ГЕРОВ №45
162205082 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ СТОЯН МИХАЙЛОВСКИ УЛ. КОНСТАНТИН ГЕРОВ №45
162205089 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ ЗАХАРИ СТОЯНОВ-КОМАТЕВО УЛ. КОМАТЕВСКО ШОСЕ №137
162206001 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №9
162206008 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №9
162206015 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №9
162206022 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ ДИМИТЪР МАТЕВСКИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №26
162206029 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ ДИМИТЪР МАТЕВСКИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №26
162206036 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ ДИМИТЪР МАТЕВСКИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №26
162206043 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ СВ. СОФРОНИЙ ВРАЧАНСКИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №53
162206050 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ СВ. СОФРОНИЙ ВРАЧАНСКИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №53
162206057 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №81
162206064 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №81
162206071 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №81

 

10.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 10.07.2021г. от 16:30часа, което ще се проведе в гр. Пловдив, бул. „Цар Борис III Обединител“ 37, Международен панаир, ПАЛАТА № 7

09.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 09.07.2021г. от 09:00часа, което ще се проведе в гр. Пловдив, бул. „Цар Борис III Обединител“ 37, Международен панаир, ПАЛАТА № 7

08.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 08.07.2021г. от 17:00часа, което ще се проведе в гр. Пловдив, бул. „Цар Борис III Обединител“ 37, Международен панаир, ПАЛАТА № 7

08.07.2021

ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГЛАСОПОДАВАТЕЛИ С УВРЕДЕНО ЗРЕНИЕ ИЛИ СЪС ЗАТРУДНЕНИЯ В ПРИДВИЖВАНЕТО

Във връзка с предстоящите избори на 11.07.2021г. Районна избирателна комисия 16 Пловдив, уведомява избирателите за местонахождението на избирателните секции на територията на Община Пловдив, определени за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването и мерки за осигуряване на достъпна среда на избирателите с увреждания до избирателните секции. Можете да видите ТУК.

08.07.2021

МЕРКИ ЗА ГЛАСУВАНЕ НА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ

Във връзка с предстоящите избори на 11.07.2021 г. Ви уведомяваме за предприетите мерки в Община Пловдив за гласуване на избиратели с увредено зрение или затруднения в придвижването в изборния ден:

За гласуване на хора с увреждания е осигурен транспорт.

Заявки за специализиран транспорт на хора с трайни увреждания, от дома им до избирателната секция и обратно до дома на избирателя, ще се приемат от 08.00 часа на 09.07.2021 г. до 17.00 часа на 11.07.2021 г. на телефони: 032/962478 и 0887 48 48 84.

08.07.2021

ИНФОРМАЦИЯ

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив информира избирателите на град Пловдив за местоположението на секциите с над 299 избиратели и с две машини за гласуване, разпределени по райони както следва:

1. Район "Централен"

Номер на секция РИК Район Адрес на секция
162201027 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ПЕТЪР БЕРОН УЛ. ГЕН. Д. НИКОЛАЕВ №46
162201028 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ПЕТЪР БЕРОН УЛ. ГЕН. Д. НИКОЛАЕВ №46
162201030 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ПЕТЪР БЕРОН УЛ. ГЕН. Д. НИКОЛАЕВ №46
162201037 16 ПЛОВДИВ град Централен ПРОФ. ГИМНАЗИЯ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА БУЛ. ПЕЩЕРСКО ШОСЕ №26
162201043 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ КОЧО ЧЕСТИМЕНСКИ УЛ. СЕВАСТОПОЛ №28
162201044 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ КОЧО ЧЕСТИМЕНСКИ УЛ. СЕВАСТОПОЛ №28
162201055 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ДУШО ХАДЖИДЕКОВ УЛ. АНТОН ПАПАЗОВ №18
162201058 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ УЛ. РОДОПИ №48
162201060 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ УЛ. РОДОПИ №48
162201061 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ УЛ. РОДОПИ №48
162201074 16 ПЛОВДИВ град Централен ОУ ДУШО ХАДЖИДЕКОВ УЛ. БОГОМИЛ №32
162201092 16 ПЛОВДИВ град Централен СУ КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР I УЛ. ХАН КУБРАТ №15

 

2. Район "Източен"

Номер на секция РИК Район Адрес на секция
162202057 16 ПЛОВДИВ град Източен ПГТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ УЛ. АРХ. К. ПЕТКОВ №1
162202067 16 ПЛОВДИВ град Източен НУ ПЕТКО РАЧЕВ СЛАВЕЙКОВ УЛ. СЛАВЯНСКА №82
162202068 16 ПЛОВДИВ град Източен НУ ПЕТКО РАЧЕВ СЛАВЕЙКОВ УЛ. СЛАВЯНСКА №82

 

3. Район "Западен"

Номер на секция РИК Район Адрес на секция
162203013 16 ПЛОВДИВ град Западен ОУ ВАСИЛ ПЕТЛЕШКОВ БУЛ. ПЕЩЕРСКО ШОСЕ №131
162203044 16 ПЛОВДИВ град Западен ОУ ТОДОР КАБЛЕШКОВ УЛ. ЕЛЕНА №6
162203045 16 ПЛОВДИВ град Западен ОУ ТОДОР КАБЛЕШКОВ УЛ. ЕЛЕНА №6

 

4. Район "Северен"

Номер на секция РИК Район Адрес на секция
162204023 16 ПЛОВДИВ град Северен ОУ РАЙНА КНЯГИНЯ УЛ. ПОЛК. САВА МУТКУРОВ №40

 

5. Район "Южен"

Номер на секция РИК Район Адрес на секция
162205040 16 ПЛОВДИВ град Южен СУ СВЕТИ КОНСТАНТИН КИРИЛ ФИЛОСОФ-МАЛКА СГРАДА УЛ ЧОРЛУ №20
162205057 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ ДИМИТЪР ТАЛЕВ УЛ. КУЗМАН ШАПКАРЕВ №1
162205068 16 ПЛОВДИВ град Южен ОУ ДИМИТЪР ТАЛЕВ УЛ. КУЗМАН ШАПКАРЕВ №1

 

6. Район "Тракия"

Номер на секция РИК Район Адрес на секция
162206064 16 ПЛОВДИВ град Тракия СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ ЖК ТРАКИЯ, УЛ. СЪЕДИНЕНИЕ №81
08.07.2021

ГРАФИК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ КНИЖА И МАТЕРИАЛИ - РАЙОН „ТРАКИЯ”

График за получаване на изборни книжа и материали от СИК в район „Тракия”, бул. „Освобождение” № 63 на 10.07.2021 г.

СЕКЦИИ №

ЧАС

1 - 20

11:00 - 12:00

21 - 36

12:15 - 13:15

37 - 54

13:30 - 14:30

55 - 72

14:45 - 15:45

73 - 74

15:45

08.07.2021

ГРАФИК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ КНИЖА И МАТЕРИАЛИ - РАЙОН „ЮЖЕН”

График за получаване на изборни книжа и материали от СИК в район „Южен”, бул. „Македония” 73А на 10.07.2021 г.

СЕКЦИИ №

ЧАС

60 - 70

11:00

53 - 59

11:20

71 - 85

11:40

38 - 41

12:10

42 - 52

12:10

86 - 95

13:00

32 - 37

13:40

20 - 23

13:40

1 - 13, 96

14:00

14 - 19

14:20

24 - 31

14:20

08.07.2021

ГРАФИК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ КНИЖА И МАТЕРИАЛИ - РАЙОН „СЕВЕРЕН”

График за получаване на изборни книжа и материали от СИК в район „Северен”, отдел „ГРАО”, ул. „Ален Мак” № 4 на 10.07.2021 г.

СЕКЦИИ №

ЧАС

1 - 8

11:00 - 11:20

9 - 13, 17 - 21, 66 - 68

11:20 - 12:00

14 - 16, 33, 69

12:00 - 12:20

22 - 30

12:20 - 13:00

31, 32, 34 - 36, 70

13:00 - 13:20

37 - 43, 71

13:20 - 13:50

44 - 51, 72

13:50 - 14:20

52 - 59

14:20 - 14:50

60 - 65, 73

14:50 - 15:20

ПОДВИЖНИ И СПЕЦИФИЧНИ

15:20 - 15:40

08.07.2021

ГРАФИК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ КНИЖА И МАТЕРИАЛИ - РАЙОН „ЗАПАДЕН”

График за получаване на изборни книжа и материали от СИК в район „Западен”, ул. „Вечерница” № 1А на 10.07.2021 г.

 СЕКЦИИ №

 ЧАС

41 - 46

13:00 - 13:15

32 - 38, 40

13:15 - 13:30

25 - 31

13:30 - 13:45

6, 14, 39, 47

13:45 - 14:00

48 - 51

14:00 - 14:15

7 - 13

14:15 - 14:30

1 - 5

14:30 - 14:45

15 - 24

14:45 - 15:00

08.07.2021

ГРАФИК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ КНИЖА И МАТЕРИАЛИ - РАЙОН „ИЗТОЧЕН”

График за получаване на изборни книжа и материали от СИК в район „Източен”, бул. „Шести септември“ № 274 на 10.07.2021 г.

 СЕКЦИИ №

 ЧАС

 1 - 30

 12:00

 31 - 53

 13:00

 54 - 70

 14:00

08.07.2021

ГРАФИК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ КНИЖА И МАТЕРИАЛИ - РАЙОН „ЦЕНТРАЛЕН”

График за получаване на изборни книжа и материали от СИК в район „Централен”, ул. ”Христо Г. Данов” № 39 на 10.07.2021 г.

 СЕКЦИИ №

 ЧАС

 1 - 15

 12:00

 16 - 30

 12:30

 31 - 45

 13:00

 46 - 60

 13:30

 61 - 75

 14:00

 76 - 90

 14:30

 91 - 105

 15:00

07.07.2021

Oбучително видео за СИК

 

 

07.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 07.07.2021г. от 16:00часа, което ще се проведе в гр. Пловдив, бул. „Цар Борис III Обединител“ 37, Международен панаир, ПАЛАТА № 7

06.07.2021

Насрочено заседание

Районна избирателна комисия 16 – Пловдив се свиква за заседание на 06.07.2021г. от 16:00часа, което ще се проведе в гр. Пловдив, бул. „Цар Борис III Обединител“ 37, Международен панаир, ПАЛАТА № 7

05.07.2021

РАЙОННА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ 16 - ПЛОВДИВ ОРГАНИЗИРА ДЕМОНСТРАЦИОННО МАШИННО ГЛАСУВАНЕ

РИК 16 - Пловдив организира демострационно машинно гласуване, като за тази цел ще бъдат поставени специализирани устройства за машинно гласуване с инсталирана демо версия за изборите за народни представители на 11 юли 2021 г., на които всички лица, които желаят ще имат възможност да гласуват пробно с машина преди изборите. На посочените места ще има членове на РИК, които ще могат да отговарят на възникнали въпроси.

График за провеждане на демострационното машинно гласуване:

8 юли 2021 г. (ЧЕТВЪРТЪК) Район Източен

  • от 10:00 до 13:00 часа във фоайето на администрацията на Район Източен
  • от 13:30 до 16:00 часа в парк Каменица - Клуб на пенсионера
  • от 17:00 до 20:00 часа на ул. Елба

8 юли 2021 г. (ЧЕТВЪРТЪК) Район Тракия

  • от 10:00 до 16:00 часа във фоайето на администрацията на Район Тракия

8 юли 2021 г. (ЧЕТВЪРТЪК) Район Южен

  • от 10:00 до 16:00 часа във фоайето на администрацията на Район Южен

9 юли 2021 г. (ПЕТЪК) Район Западен

  • от 10:00 до 17:00 часа във фоайето на администрацията на Район Западен

9 юли 2021 г. (ПЕТЪК) Район Централен

  • от 10:00 до 16:00 часа във фоайето на Община Пловдив и пл. Стефан Стамболов 1

9 юли 2021 г. (ПЕТЪК) Район Северен

  • от 10:00 до 16:00 часа в сградата на отдел ГРАО Северен - ул. Ален мак №4

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 144-НС / 11.07.2021

    относно: Промяна на адреса на РИК 16 – Пловдив

  • № 143-НС / 11.07.2021

    относно: Сигнал от Ангел Аргиров, относно неправомерно разполагане на агитационни материали.

  • № 142-НС / 11.07.2021

    относно: Сигнал от Мария Митева, относно нарушение на изборните права.

всички решения